Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Samochód Forumowicza

Samochód Forumowicza Wszystko o wsparciu auta - zwłaszcza jak nim wozisz moto na garbie.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary Wczoraj, 21:26   #1071
fassi
Fazi przez Zet
 
fassi's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Berlin
Posty: 6,082
Motocykl: RD07
Przebieg:
Galeria: Zdjęcia
fassi will become famous soon enough
Online: 9 miesiące 4 dni 22 godz 27 min 9 s
Domyślnie

Nie widzi moich postów ale włazi do mojego wątku i nazywa mnie głupkiem i kłamcą.

https://africatwin.com.pl/showthread...=40814&page=93

Smieje się z biedy Plaka na forumyl, po czym Plaku opuszcza forum za to jak został potraktowany. Za obronę Plaka ja dostaję bana. Wyśmiewający dostaje satysfakcję

A ja uciekam do kawiarni

I znowu kłamie bo jednak widzi moje posty, bo na nie odpowiada

Myśli że klinknie w internet i mi ceny prądu wskaże bo ja po prostu lubię płacić dużo za prąd, bo jestem po prostu głupi. Albo napisze że wymyślam sobie ceny i nazywa mnie kłamcą. Jak można być takim arogantem? No można jak widać.

Ciesz się że moja osobista szefowa tu nie czyta bo zrownalaby Ciebie z ziemią, a moderatorzy nie nadazyli by kasować multikont. Takich jak Ty ona wyrzuca z budowy (podczas nadzoru) w 2 sekundy jak tylko wyczuje wyższość podparta wydmuszkami.

Jasne, a prąd się bierze tylko ze słońca. Fajnie napisać że węgiel wyłączony ale o gazie już nic nie wspomnieć. Pouczać Polskę można że pali węglem, ale wypomnij że UK pali gazem to już olaboga,

Idę wziąć następna tabletkę na hipokryzję

Ps. W kawiarni jest zakaz gadania o innych osobach, więc nawet poł slowa o Tobie tam nie padło.

PS2. Byles za to tematem w Białej, nie będę pisać co inni o Tobie powiedzieli bo dostanę bana za brzydkie słowa. Post o silniku EV bez oleju idealnie to pokazuje
__________________
Za dwadzieścia lat
bardziej będziesz żałował
tego czego nie zrobiłeś,
niż tego co zrobiłeś.
fassi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Wczoraj, 23:37   #1072
nabrU
Stary nick: Radarman
 
nabrU's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Whiteley, UK
Posty: 3,151
Motocykl: 2017 CRF1000L DCT
nabrU jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 3 dni 11 godz 16 min 0
Domyślnie

Janosik, Robin Hood i matka Teresa w jednej osobie. Normalnie na ranę przyłóż...

Coś dla ciebie Fazi na dobranoc:

https://youtu.be/4_u3B8SeE_M?si=eWsHKiB0L6Auuxvq



P.S. Grzecznie proszę o zakończenie wycieczek osobistych w moim kierunku. Skup się na budowie domu i socjalizowaniu się z sąsiadami, ja jestem nie wart twojej energii...
__________________
W barze jak zaczynasz się awanturować to albo dostajesz w ryj albo wylatujesz na ulicę na kopniakach. Tylko gdzieniegdzie bar zrównuje się z ziemią, a awanturnicy przenoszą się do następnej knajpy.
nabrU jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
UAZ - wszystko na temat RysiekO 4x4 87 12.10.2020 23:16
Na XRV przez Słowację, Węgry, TET Serbia, TET BiH i przez Chorwację. RonDell Umawianie i propozycje wyjazdów 39 18.10.2019 16:00
Wszystko dla afrykańczyka stopa-uć Wszystko dla Afrykańczyka 5 08.04.2012 23:33
Wszystko o D.I.D. Dubel Rama, zawieszenia, napęd 0 07.05.2010 20:53


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.