Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary Wczoraj, 23:02   #991
Melon
 
Melon's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Lublin
Posty: 4,720
Motocykl: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Melon is an unknown quantity at this point
Online: 3 miesiące 2 tygodni 6 dni 3 godz 10 min 32 s
Domyślnie

Ależ nie ma problemu idziemy w miasto tylko uważaj co byś w ryj nie dostał od banderowca bo żaden Polak cię nie ruszy, czas najwyższy sprawdzić co się dzieje ale tego w chałupie nie sprawdzisz. Najwięcej mają do powiedzenia nie żyjący i mieszkający w Polsce albo tefaen oglądający.
__________________
kto smaruje ten jedzie
Melon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Dzisiaj, 00:32   #992
Melon
 
Melon's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Lublin
Posty: 4,720
Motocykl: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Melon is an unknown quantity at this point
Online: 3 miesiące 2 tygodni 6 dni 3 godz 10 min 32 s
Domyślnie

A to jest oczywiście normalne gdzie nikt nas nie szanuje ?
https://www.lublin112.pl/w-lublinie-...si-ochotnicy/?
Ściągajcie gacie na kolana i wypinajcie się ale beze mnie
__________________
kto smaruje ten jedzie
Melon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Dzisiaj, 00:39   #993
ATomek
 
ATomek's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Garwolin
Posty: 1,610
Motocykl: RD07A
Galeria: Zdjęcia
ATomek jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 1 tydzień 3 dni 9 godz 42 min 11 s
Domyślnie

Zaryzykuję:

Melon. Za bycie nacjonalistą, Ojciec by mnie pochwalił.
Za bycie ujem dostał bym wpier...l



Cytat:
Napisał chomik Zobacz post
Nie podważam mordów
Przecież nikt Ci tego nie zarzucił. Chyba, że to Twoje odczucia...

W moim wątku „Kresy, skąd się wzięli sami swoi” krytykowałem postawę Ukraińców nie przystającą do czasów bądź co bądź wojny i tego, czym nas karmią media, czyli o kompleksowej wojnie, zburzonych kamienicach we Lwowie, których minister S. zapowiedział odbudowę, zaciemnieniu itp. jakie mają wpływać na nasze postrzeganie potrzeb UA.
Nigdy i nigdzie nie kwestionowałem wojny, ani prawa do obrony UA ani Rosyjskiej agresji.
W swoich zdjęciowych relacjach niemal wszędzie pokazywałem ukraińskie groby, pisałem o wdowach i inwalidach. Jak więc mam zareagować na taki Twój wpis jak poniżej?

Cytat:
Napisał chomik Zobacz post
Czy ja mam schizę, ale czy Wy dwaj staracie się podważyć to, że w Ukrainie jest wojna i giną ludzie
W moim odczuciu, w skrócie, potraktowałeś mnie, jak ruską onucę, bo negowanie wojny to ich narracja.


such.jpg

Cytat:
Napisał ATomek Zobacz post
We Lwowie też świętują, wystawienie nowego pomnika Romanowi Szuchewyczowi, dowódcy UPA. Ciekawostką jest miejsce: Cmentarz Łyczakowskiego. Idą po trupach dosłownie i w przenośni.
Na taki mój komentarz o nowym pomniku Szuchewycza
zarzucasz mi nienawiść i jednocześnie zrównujesz mnie z nacjonalistami hołdującymi zbrodniarza:

Cytat:
Napisał chomik Zobacz post
Mówicie jak nacjonaliści, co za różnica między nimi jak i Wami... dla mnie to samo, tylko druga strona barykady, efekt ten sam. Nienawiść.
W połączeniu z używaną przez Ciebie nowomową "w Ukrainie" wpisuje się to w modną ostatnio próbę symetryzmu, czyli zrównania winy bycia nacjonalistą. Początkowo założyłem brak wiedzy, ale po Twoim wyjaśnieniu widzę Twoje zamierzone działanie ideologiczne. Twoje prawo wyznawać co chcesz. A o to nie zamierzam się spierać.

Epitet NACJONALISTA wybrzmiał u Ciebie złowrogo. Ja nie będę wyrzucał Ci jego braku, ani dyskutował wbrew faktom o Twoich odczuciach

Cytat:
Napisał chomik Zobacz post
...to tylko moje odczucie płynące z tego z co WY piszecie i jakie macie do tego podejście, przykro mi, ale czuć tę nienawiść płynącą. Ja tego nie uznaję i to dla mnie to dokładnie to samo jak robi druga strona. Właśnie tak rodzą się wojny. "Auschwitz nie spadło z nieba...."
"
Wolałbym rozmawiać jednak o faktach, bo kierujesz w moją stronę zbyt grube lufy.

Chomik. Wątek ważny, ale przez to, że opisywany tu, na tym forum nie wart trucia naszej motocyklowej znajomości, którą bardzo cenię.
ATomek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Dzisiaj, 00:55   #994
Melon
 
Melon's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Lublin
Posty: 4,720
Motocykl: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Melon is an unknown quantity at this point
Online: 3 miesiące 2 tygodni 6 dni 3 godz 10 min 32 s
Domyślnie

Może czas skończyć z wypinaniem d...y i zapytać kiedy będzie ekshumacja i pochówek ?
__________________
kto smaruje ten jedzie
Melon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
4 slot Huta Pieniacka piotrekk Umawianie i propozycje wyjazdów 5 20.09.2013 19:44
Huta Pieniacka Barył Imprezy forum AT i zloty ogólne 0 04.08.2011 09:53
I Kaszubski Zlot Motocyklowy - 14.08.09r. Ciapek Imprezy forum AT i zloty ogólne 4 17.08.2009 13:13
IX Ogólnopolski Zlot Motocyklowy JuIo Imprezy forum AT i zloty ogólne 4 27.07.2009 23:13
Zlot Motocyklowy Niechorze 24-26.07.09 vostock Imprezy forum AT i zloty ogólne 7 23.07.2009 12:06


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.