Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Motocykl Forumowicza

Motocykl Forumowicza Tu możesz opisać swój motocykl, pochwalić się ewolucją lub zakupem.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary Wczoraj, 20:01   #29
lukasz_vip
 
lukasz_vip's Avatar


Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Lubliniec
Posty: 2,237
Motocykl: KTM LC8 950 ADVENTURE
lukasz_vip jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 dzień 17 godz 17 min 30 s
Domyślnie

Ja też już trzeci tydzień jadę a mój syn już tydzień. U mnie skończyło się zapaleniem płuc, a od 2 tygodni został tylko kaszel i nie chce przejść.

W Lublińcu chłopaki w sklepie moto zaczęli handlować Kove. Już czekam jak sprowadzą 800'tke.

PS.: Co do map i ecu to kiedyś na innym forum mieliśmy zajawkę aby ECU z 1.9TDI Bosch EDC15 przerobić tak aby działał jakbyś miał pedał gazu na linkę. Nie zgodzę się z komentarzem, że ECU działa lepiej niż ręką i linka, gdyż masz sporo limiterów ECO i dzisiejsze softy są bardzo ubogie w paliwo. Także odkręcenie manetki na maxa nie daje mocy max, bo limituje cię bardzo mocno ekologia i komputer poda tylko tyle, aby nie wytworzyć za dużo spalin. Dopiero tuner i dobrze przeliczone AFR (stosunek paliwo-powietrze) da ci moc.
lukasz_vip jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
KOVE 800x - Kupiony! Nie będzie miało łatwego życia. ex1 Inne tematy 9 05.07.2024 12:42
Święty graal ADVENTURE madafakinges Inne tematy 29 12.11.2017 08:32
Chiński zwiad 2013 sebol Kwestie różne, ale podróżne. 17 24.07.2013 14:58


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.