Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 22.02.2010, 21:44   #13
Andrzej_Gdynia
 
Andrzej_Gdynia's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 787
Motocykl: RD03
Andrzej_Gdynia jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 3 godz 35 min 10 s
Domyślnie

Została kiedyś utworzona GTW. W dodatku jak widać skład grupy się zmienia, tak jak zmienia się forum. Taki rząd jest niezbedny do utrzymania w ryzach naszego forum.
Poddawanie wszystkiego, kazdej zmiany pod osąd publiczny nie może przynieść dobrych rezultatów. Nawet najbardziej demokratyczne procedury typu sonda, głosowanie nie muszą przynosić dobrych rezultatów, dlatego myslę podobnie jak Podos - najwyższym organem naszego państwa winna być GTW poddająca się osądowi ogółu.
Każdy z nas ma okresy większej aktywności na forum, a takze niemal wyautowania się z życia. A jednak kiedy rozgorzała dyskusja nad podstawą ustrojową tego forum dają głos dawno niewidziani (np. Mateo). To znaczy że wszyscy którzy w pewien sposób ukształtowali swoj podejście do motocykli i podróży, a takze do wspólnoty jaką jest to forum, nie mają wyj...ne , nie mają wszystkiego w dupie, nie jest im wszystko jedno, co się dalej stanie z Naszym forum, bez względu na to jak często tu zaglądają.
GTW jako towarzystwo które ma wiedzę, narzędzia i dobrą wolę (w co nie wątpię) powinna stać na straży naszego wspólnego dobra.
I mam nadzieję grupo że nigdy nie bedę żałował tego co napisałem.
Andrzej_Gdynia jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Co dalej ? Jaka wybieramy droge? Jak ma wygladac nasze forum - Moje przemyslenia pałeł Inne tematy 104 29.10.2010 23:15
Imprezka z cyklu felkowski zaprasza felkowski Imprezy forum AT i zloty ogólne 5 15.09.2009 18:26
Z cyklu znalezione na allegro - RD07 z '93 no_name Inne tematy 2 21.04.2009 17:58


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.