Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Rama, zawieszenia, napęd

Rama, zawieszenia, napęd Montaż i demontaż łańcucha, zębatek, zawieszenia przedniego i tylniego, centralki i bocznej podstawki, wahacza z ułożyskowaniem. Numery ram, kierownice, rodzaje łancuchów, podnóżki, półki.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 22.01.2017, 09:28   #1
sarmata39
Banned


Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 39
Motocykl: RD03
sarmata39 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 8 godz 14 min 35 s
Domyślnie Łożyska w półkach przedniego zawiasu

Mam pytanie odnośnie łożysk przedniego zawiasu które są montowane w półkach , a mianowicie jaki posiadają wymiar czyli średnicę wewnętrzną , zewnętrzną oraz wysokość . Widziałem parę półek z tymi łożyskami i zdziwiło mnie że niektóre z nich posiadają łożyska kulkowe jak w rowerze a inne łożyska maszynowe stożkowe , dlaczego ? . Mnie interesuje rozmiar maszynowych stożkowych . Zadaję pytanie dla tego , albowiem chcę kupić takie półki do mojej Hondy XR 650 L i nie wiem czy będą pasować . Jak na razie to średnica rur nośnych się zgadza , czyli 43 mm . Dlaczego wymieniam półki ? bo jakiś głupek z Hondy zastosował sztywne mocowanie kierownicy do półki w motocyklu terenowym , co przy każdej mocniejszej glebie wiąże się z prostowaniem kiery albo jej wymianą ( a glebę to bardzo często zaliczam więc koszta rosną ) . We wszystkich moich byłych wyczynach były mocowania na tulejach metalowo-gumowych , więc po glebie wystarczyło poluzować dwie śruby , wyprostować kierę i dokręcić .
Proszę o pomoc ludzi którzy mogą z wymiarować te łożyska . oraz tych którzy posiadają na sprzedaż półki .
sarmata39 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Osłona reflektora przedniego PszemekADV Owiewki, osłony, szyby, kanapy, zegary i linki 6 21.02.2015 11:45
Mocowanie przedniego koła BIAŁY Hamulce, kola, opony 33 27.10.2010 23:28
Regulacja tylnego zawiasu Artuditu Rama, zawieszenia, napęd 10 28.08.2009 09:11


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.