Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 16.10.2009, 10:47   #1
paku
 
paku's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 692
Motocykl: chwilowo rower
Galeria: Zdjęcia
paku jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 20 godz 20 min 37 s
Domyślnie Kółko gospodyń wiejskich.

Witam,

Mam takie całkiem poważne i na serio pytanie.

Jestem na tym forum całkowicie nowym ludkiem, całkowicie nowym bo też nowym posiadaczem AT. Kwestia Afryki jest nowa, ale to nie znaczy że nie wiem co to jest mechanika czy podróże. Ponieważ jednak jestem człowiekiem z natury dociekliwym, to tak jak z każdą inną nową sprawę, staram się "rozkminić" różne kwestie związane z Afrą (pompy, regulatory, lagi, gaźniki itp itd). Przy okazji jak mam jakieś przemyślenia to wrzucam je na forum bo zakładam, że do tego służy tzn do wymiany myśli i idea na temat w/w sprzętu.

I tu zaczynają się schody, bo przy okazji piśmienniczej działalności juz kilka razy /co najmniej 4/ spotkałem się z różnymi zarzutami, których co najmniej nie rozumiem. (Albo raczej rozumiem tylko chciałbym się upewnić).

A sprawy są różne. To w odpowiedzi na zarzut że chcę sprzedać walnięte moto zwrócę uwagę Wielkiem Specemowi, że są też na świecie inni mechanicy. To znowu zauważę, że jak pisałem o jakiejś sprawie to dostałem po łapach, ale jak chwile później Szanowany Obywatel forum napisze dokładnie to samo - to jest super. Albo też np. że nabijam sobie posty.

Efekt zawsze jest taki sam pojawia się grupa Bywalców i Wielce Zasłużonych, odbywa się nagonka, a potem - i tego numeru to nie widziałem na żadnym forum - kasowanie postów - im bardzie nie w temacie Zasłużonemu tym większe prawdopodobieństwo skasowania.

Wiec jak to jest z tym forum?

Pytam bo może szkoda czasu na siedzenie po nocach i rozwiązywanie spraw różnych, żeby potem dostać po ryju. A może "nowi" to służą tu wyłącznie do tego żeby Wielce Zasłużonym postawić piwo raz do roku?

Pytam, żeby zrozumieć.

To jak jest? Dzida, Trzoda i Najebka, czy Kółko Gospodyn Wiejskich?
paku jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
jaki rozmiar dętki na tylne kółko rd03... yarecky2000 Hamulce, kola, opony 3 29.07.2010 10:37


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.