Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 17.10.2009, 01:17   #10
jorge
Autobanned.
 
jorge's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wawa
Posty: 5,225
Motocykl: Tesco
Przebieg: 45 555
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 5 dni 4 godz 15 min 4 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał deptul Zobacz post
pku, jorg - nawet, jeśli nabijecie sobie osiem pierdylionów bezsensownych postów to Wasza wartość, stopień hierarchii czy co tam sobie myślicie, nie wzrośnie nawet o promil.

Oczywiście nikt nigdy nie zabroni Wam pisania postów, odpowiadania na posty i udzielania się na forum(mam nadzieję), jednak osobiście jestem trochę zmęczony Waszą aktywnością.

Ciekawe, hmmm, ciekawe. Ze swojej strony próbowałem się udzielać nie dlatego, że jestem "autorytetem" w jakieś dziedzinie (chociaż jako nowy doczekałem się przypięcia postu, którego jestem autorem), lecz dlatego, że mam duszę społecznika. Dlatego latałem za polarami, dlatego chciałem współorganizować zlot przez WTA, dlatego chciałem zaprosić wszystkich chętnych na działkę nad jeziorem... Nie wiedziałem, że są tu ludzie wartościowi bardziej i mniej, że ktoś kto pisze mniej jest bardziej mądry.
Może moja dusza społecznika popadła na zły grunt - tak więc tych co swym entuzjazmem zaraziłem - dziękuję, tych co nudziłem i im "przeszkadzałem" (chyba tylko tym, że czytać "musieli") - wielce o wybaczenie proszę. Postaram się już nie zaśmiecać forum...

Myślałem, że każdy jest kimś ...

Temat się powtarza - najpierw trzeba objechać kraj i ludzi poznać, posłuchać, po podziwiać - aby móc się udzielać - bo anonimowi tak powinni. Tak więc skupię się na sumiennym czytaniu...

PS

Jak stawiam - nie wypominam, a i Tobie i Wasilczukowi i jeszcze paru postawie - bo tak mam i tak lubię.
__________________
Chromolę Afrykę wolę ...Hobbysta Afrykański.

Ostatnio edytowane przez jorge : 17.10.2009 o 14:31 Powód: Niepotrzebna treść...
jorge jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
jaki rozmiar dętki na tylne kółko rd03... yarecky2000 Hamulce, kola, opony 3 29.07.2010 10:37


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.