Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Uklad paliwowy i wydechowy

Uklad paliwowy i wydechowy Montaż i demontaż baku, kraników , gaźników, , tłumiki , filtry powietrza i paliwa, linki, pompy paliwa elektryczne i podcisnieniowe, ustawienia gaźnika, poprowadzenie przewodów.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 09.05.2024, 09:20   #29
Bałtrok
 
Bałtrok's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Apr 2018
Miasto: Warszawa
Posty: 1,031
Motocykl: RD07A SAHARA BLUE METALLIC
Przebieg: od zera
Bałtrok jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 4 tygodni 1 dzień 17 godz 39 min 49 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał szynszyll Zobacz post
jezeli nie sa popekane tylko podtarte - a zawsze troche jednak sa to nie ma potrzeby nic ruszac - roznica w dlugosci nowego lancucha dostatecznie to skompensuje. dodatkowo sprawe komplikuje fakt, ze wymiana slizgu nr 5 wymaga demontazu glowicy co dodatkowo podnosi koszty ( uszczelka, zabielenie, tuleje ustalajace). konieczny jest natomiast demontaz koła magnesowego i kosza sprzeglowego. dochodza do tego dwie uszczelki nr 11 bo trzeba zdemontowac cybanty magistrali wody - inaczej nie sciagnie sie dekli - a zakladanie starych zawsze konczy sie wyciekiem. kwestia szczescia jest czy przezyja papierowe uszczelki dekli prawego i lewego. do tego klej do gwintow i jakas solidna masa uszczelniajaca na dekle gorne i wypust kabli z pradnicy. i to chyba tyle. no i koniecznie dynamometryk 5-30Nm do mostkow, dekla i sprezyn sprzegla. no i udar do kosza, no i sciagacz do magneta - z takich 'extra' rzeczy.
Jako ściągacza do magneta pamietam, że używałem takiej fikuśnej śruby którą mozna kupić w rolniczym bo wystepuje w ursusie. A jeszcze jedno, jestem prawie pewiem, że pokrywy zaworów zdejmiesz bez wyciągania rurek od chłodzenia.
Inna sprawa, że uszczelka 11 kosztuje niewielw a jak przyoszczędzisz i będzie ciekło to na zad rozbieranie motocykla do rosołu.
Bałtrok jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.