Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat CRF 1000 / CRF 1100 > Silnik, sprzęgło, skrzynia

Silnik, sprzęgło, skrzynia Montaż i demontaż elementów silnika: sprzęgła i skrzyni , wymiana łańcuszków rozrządu, demontaż głowic i zaworów, pomiary kompresji, ciśnienia oleju, serwisowanie zaworów i gniazd, tłoków i pierścieni.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 18.07.2024, 21:28   #25
garbaty


Zarejestrowany: May 2010
Miasto: P-ń
Posty: 537
Motocykl: nie mam AT jeszcze
garbaty jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 8 godz 5 min 47 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał mdxmd Zobacz post
ktoś wrzucił na FB post, kupił 1100 w DCT i zaczęły się problemy ze skrzynią biegów, po jakimś tam okresie diagnozy ustalono, że winny jest sterownik i wydawać by się mogło uff to niewiele.... ale przyszła informacja z hondy, że termin dostawy nowego sterownika to grudzień 2024.

Nie wiem co tam się dzieje w tej Japonii ale źle się dzieje.
U wszystkich producentów którzy "wyoutsourceowali" produkcję części do tańszych regionów są problemy. BMW dało D z kuframi Vario do 1300GS, nie domykają się, otwierają w czasie jazdy i nie są szczelne. Akcja przywoławcza to sprezentowanie klientowi, który wyłożył circa 150kpln, to sprezentowanie pasów parcianych do spięcia kufrów! Nowe kufry oczywiście będą, ale o ile mnie pamięć nie myli to w październiku 2025! Historia jak z lampami led do 1250.
garbaty jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 

Tags
awaria. crf1100 , klekocze , silnik


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Pokrowiec dla crf1100 flash Szpej turystyczny - Produkty i Porady 6 28.06.2021 15:32
antena GPS w CRF1100 szynszyll Oprogramowanie, wyświetlacz, nawigacja 1 26.12.2020 14:39
Klekoczący hamulec tylni ;/ Kuba Hamulce, kola, opony 17 18.02.2011 16:27


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.