Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Motocykl Forumowicza

Motocykl Forumowicza Tu możesz opisać swój motocykl, pochwalić się ewolucją lub zakupem.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 16.09.2024, 06:22   #33
Dzieju
Administrator


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 8,590
Motocykl: RD03
Dzieju jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 5 godz 51 min 27 s
Domyślnie

Nie mam nic przeciw nowym konstrukcjom , bywają ciekawe , czasem lepiej jeżdżące ale też sprawiające problemy i koszty.
To pozostawiam już tym co kupują co im pasuje.
Nie podałeś jakie opony miałeś na trampku a jakie na BMce a to kluczowe , wcale nie marka motocykla.
Gwarantuję że jak założysz śliskie gumy na GSa to ci się tyłek zamknie i będziesz jechał powoli mimo elektronicznych wspomagaczy i tej całej niemieckiej technologii.
A obok na trampku ktoś cię będzie objeżdżał z każdej strony na przyczepnych oponach.
Pomijam umiejętności bo to zupełnie inny temat.
Jadąc wiaderm braciaka na mitasach 07 po suchym w dwie osoby , kilkaset km , mogłem się składać na zakrętach bez obaw.
Jak następnego dnia popadało to na lekkim gazie na 3 biegu tył tańczył, o zakrętach już nie miałem szans pomyśleć.
I to jest kluczowe , przyczepność , i nie ma znaczenia czy to BMW czy inny.
Ta cała technologia może w tym pomagać , poprawiać błędy czy brak umiejętności kierowników , kontrola trakcji ograniczać itd.
Wtedy ktoś powie eeeee ja to na najgorszych oponach bezpiecznie jadę.
W trampku nic nie pomagało tylko prawdziwa przyczepność i umiejętności.

Co wnosi do tematu przyczepności przykład kolesi jadących 200? Bo to że trampek tak jak i Afryka nie jest dwuosobowy to wiadomo i nie ma co porównywać jazdy w dwie osoby GSem i TA czy AT.

BMW potrafi zrobić dobre motocykle ale to nie znaczy że zawsze są lepsze i we wszystkim od innych.....bo nie są.
Cóż życzę tej przyczepności w każdych warunkach ........wszystkim.
__________________
AT03
Dzieju jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Kask szczękowy roof boxer v8 Acer Wszystko dla Afryki 0 27.02.2013 17:07


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.