Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afrykańczyka

Wszystko dla Afrykańczyka Ciuchy, buty, kaski, gogle, rękawiczki, kondomy, pokrowce, ochraniacze, zbroje i inne gadżety które chcesz opisać lub polecić

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 23.08.2024, 08:23   #261
$zwagier
 
$zwagier's Avatar


Zarejestrowany: May 2023
Miasto: Ostrołęka
Posty: 166
Motocykl: RD07
Przebieg: Tak
$zwagier jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 16 godz 59 min 29 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał steve69 Zobacz post
Mam chińczyka za dwie stówy, nie narzekam
Też mam chińczyka, ale za trzy stówy :P bez problemu rozmawiamy w 4 osoby w konfie. Muzy idzie posłuchać i bateria długo trzyma. Przykleiłem go do kasku na klej do szyb.
__________________
"Marzenia dziecka mają skrzydła, a marzenia mężczyzny mają koła"
$zwagier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.08.2024, 08:50   #262
ramires
Administrator
 
ramires's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Otwock ale chętnie na Śląsk bym wrócił
Posty: 4,771
Motocykl: RD37A (Hybryda), dwie ramy RD03 w zapasie
Przebieg: ojojoj
ramires ma wyłączoną reputację
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 3 godz 32 min 27 s
Domyślnie

Mimo wszystko zaczynam od oryginału (akurat za psi pieniądz, coś koło 390zł) jest do wzięcia używka z nowym akumulatorem). Wiem, że X-com 2 nie ma harman & kardon głośników ale... myślałem, że ktoś z Was miał to rozwiązanie.
Cardo dla mnie za drogie, a może raczej przeszacowane cenowo. Mesha nie potrzebuję, priorytet "czytelna" rozmowa podczas jazdy plus słuchanie muzyki czasami.

Mam złe doświadczenie z fabryczną jakością dźwięku z Nolana. Inaczej, może nie było źle, ale jedna rzecz mnie niesamowicie irytowała - jak jest głośność ustawiona na trasę to... w chwili nieużywania dźwięku słyszę głośniki, takie syczenie/buczenie (kilka zestawów miałem tego i irytowało mnie to okrutnie).

Jak jechałem kilka lat temu wziąłem od znajomego zestaw do kasków bell. Głosniki trochę uwierały w uszy bo były ciut głębsze niż miejsce w nolanie, ale jakość dźwięku to była po prostu poezja.
Minusem poza grubością głośników był czas ładowania, bo chyba z 8-10h musiał się zestaw ładować.

Tak jak ostatnio Chomik stworzył sobie listę co kask ma mieć tak jak chyba powoli sam w głowie sobie taką listę tworzę.
ramires jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Komunikacja między kierowcą a pasażerem. Kubaandcom Wszystko dla Afrykańczyka 29 07.02.2014 14:27
interkom i radiotelefon/CB robinson Wszystko dla Afrykańczyka 1 04.06.2010 09:51


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.