Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary Wczoraj, 22:52   #91
sluza
 
sluza's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Bialystok I Akalice
Posty: 1,729
Motocykl: AT RD07a; XR600R
sluza jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 5 dni 11 godz 25 min 21 s
Domyślnie

Film zapodaję
Bilans rajdu: 2 złamane obojczyki, jedna kość strzałkowa, jedna piszczelowa, ale za to obie w jednej nodze, raz zerwane więzadła, jedna złamana kierownica.
Nietrzeźwi: nie odnotowano.
Film dedykuję tym połamańcom. Oraz tym połamańcom co nie mogli przyjechać, bo na przykład na rowerze się połamali się kiedyś tam.
Starałem się jak mogłem, w sumie to dodałem tylko muzykę.
I tak najśmieszniejsze jest na końcu, jak Wojtek zabiera nam zupę z misek, i mówi po szwedzku, bo on dużo czasu w Szwecji spędza i nawet gada po iberoskandynawsku. Także polecam wytrwać do końca, muzyka mocno pomaga.


sluza jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
31 WiR Rally - Rajd Podlaski -19-21.04.2024 sluza Imprezy forum AT i zloty ogólne 49 27.05.2024 12:23
Ukraina na lekko 9-13 października. hulit1 Przygotowania do wyjazdów 15 08.11.2019 11:38


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.