Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18.02.2010, 22:00   #71
Franz
Stary (P)iernik
 
Franz's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Świeradów Zdrój
Posty: 3,769
Motocykl: XR400 , XR650L XL600V
Franz jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 tygodni 6 dni 9 godz 35 min 57 s
Domyślnie

Za 30 zł - 90% ( a może i więcej ) czarnuchów ,da sobie jaja ogolić na sucho
Winszuję
__________________
<font color=#ffff00><b>.<font color=#000000>Tylko dwie rzeczy są nieskończone</font></b><font color=#000000>: <b>Wszechświat oraz ludzka głupota</b>, <b>choć nie jestem pewien co do tej pierwszej</b>. </font><b><font color=#000000>...  ( A.E)</font></b></font>
Franz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.02.2010, 22:02   #72
jorge
Autobanned.
 
jorge's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wawa
Posty: 5,225
Motocykl: Tesco
Przebieg: 45 555
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 5 dni 4 godz 15 min 4 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Franz Zobacz post
Za kobiałkę zapłacił ten co siedzi przed Azją i ma jaja
Czy te oczy mogą kłamać , chyba nie.. Fajny Avatar
Powinno być zarejestrowana
__________________
Chromolę Afrykę wolę ...Hobbysta Afrykański.
jorge jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.02.2010, 22:09   #73
pałeł
gsm: 512242193
 
pałeł's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Rzuchów
Posty: 5,197
Motocykl: RD11a
Galeria: Zdjęcia
pałeł will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 3 tygodni 1 dzień 4 godz 56 min 56 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Franz Zobacz post
Za 30 zł - 90% ( a może i więcej ) czarnuchów ,da sobie jaja ogolić na sucho
Winszuję
tu się mylisz to są użytkownicy tego motocykla
pałeł jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.02.2010, 22:24   #74
MOTOMYSZA
 
MOTOMYSZA's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: B Y D G O S Z C Z
Posty: 604
Motocykl: KTM ADV 990 "S"
MOTOMYSZA jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 21 godz 38 min 4 s
Domyślnie

JESTEM jak najbardziej ZA PŁACENIEM SKŁADEK skoro tego wymaga utrzymanie serwera.
Na Forum wyczytałem już tyle wiedzy w temacie afrikańskim, że nigdzie indziej nie miałbym na to szansy.

Ta wiedza jest bezcenna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Poza tym na Forum można taniej wyszukać wiele potrzebnych a wręcz niezbędnych dla każdego z nas gratów do motonga potrzebnych w codziennej eksploatacji (jak opony, łańcuchy i zębatki, oleje i ...setki innych), co daje już nam te marne trzy dyszki (30 zł).
Wiem ,że to jest +/- 7 litrów paliwa, więc jakaś 120 kilometrowa wycieczka nam odpada na rok.
Ale myślę też ,że np te trzy dychy, to co niektórzy z nas wyrzucają w ciągu roku do śmietnika ,bo nie chce im się kupować i odnosić butelek po magicznym chmielowym napoju. Więc .....
ps.Chociaż bym miał jeść stary chleb i zagryzać marchewką, 3dychy wpłacam i basta
POZDRO
MOTOMYSZA jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.02.2010, 09:00   #75
Beddie
instruktor jazdy
 
Beddie's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Kraków
Posty: 365
Motocykl: XT600E
Beddie jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 dni 12 godz 16 min 0
Domyślnie

Mam nadzieję, że wyniki z ankiety nie są aktualne, ponieważ w znacznie szybszym tempie przybywa wpisów, niż osób wpłacających. Za to przybywa płacących "niebawem".
Niebawem wiosna.
Dalej jestem zdania, że wpłacający powinien widzieć więcej, niż gwiazdkę przy avatarze i sprawozdanie finansowe, bo kto wpłacił, to pewnie sobie z tego zdaje sprawę, a tych, co wpłacą niebawem tam ujętych (dzięki Bogu) nie ma.
Beddie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.02.2010, 09:11   #76
felkowski
 
felkowski's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Warszawka
Posty: 1,485
Motocykl: RD07a
Przebieg: 66666
Galeria: Zdjęcia
felkowski jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 21 godz 41 min 24 s
Domyślnie Czarna rozpacz

Mam pytanie do wszystkich. Chcecie zapłacić za moją zabawę ? Tak zwracam się do Ciebie. Odpowiedz.. Bo ja mam chęć się zabawić. Są koszty, ale mi się nie chce płacić. Może znajdę jakiegoś frajera, co za mnie zapłaci. A niech jeszcze posprząta, bo mi się nie chce. Rano przyjdę i opiernicze, bo słabo sprzątną i są smugi.

To do czego doszliśmy to nasza zasługa. Niech sobie płacą inni. Ja jestem ważniejszy czarniejszy i w ogóle wyjątkowy. Mi się przecież należy. Będę wymagał. Najlepiej, żeby się wszyscy do mnie dopasowali, wtedy będzie git. Jakbyśmy dojrzeli do dobrowolności to całej sprawy by nie było. Wygląda na to, że musi być jakiś mechanizm przypominania/nakłaniania do zapłacenia składki. Jeśli ktoś uważa, że nie warto, to dlaczego cała reszta ma czuć się w obowiązku zapłaty za niego. W czym On jest lepszy? No chyba, że jest.

CZARNA ROZPACZ - tak bym nazwał stan w którym jesteśmy.

Ktoś się zwrócił żeby zapłacić składkę – źle. Forma była nieodpowiednia. Ktoś powiedział coś - źle. Zabiera głos bez sensu. Gadanie to taniocha. Nic nie kosztuje. Ale jak trzeba coś zrobić to każdy się odwraca. Najlepiej niech to zrobią inni. Poczekam popatrzę a potem skrytykuje, bo mi się nie podoba. Łatwe. Fajnie jak ktoś siedzi po nocach i coś robi. Niech mu garb rośnie – na zdrowie. Ja się z niego pośmieje. Jak ktoś głupi to niech robi. Ktoś tam ma rachunek do zapłacenia – niech płaci. Co mnie to. Już trochę inaczej wygląda gdy to ja mam zrobić albo zapłacić.....

Nawet teraz, gdy sporo z nas się zgadza, że składkę należy wnieść gadamy i biejmy pianę. Tylko kilku wyciągnęło wnioski i wysłało przelew. Po co to całe gadanie? Zaraz się skończy bo się wywali serwer i będzie po ptakach.

Jeszcze jedno. Ktoś wyśmiał Grega za to, że etat chce stworzyć. Nie ważne czy postulat jest słuszny czy nie. Nie o to chodzi. Ten kto to wyśmiewał nich przyjdzie i zrobi robotę. 2 godziny codziennie x 365 dni w roku. Ja jak coś mu nie wyjdzie to sam go wyśmieje na publiku, że nie umie i robi źle. I żeby nie było wątpliwości robota jest za free. Nie będzie żadnej kasy. Ilu wchodzi ?
__________________
felkowski
sikanie z wiatrem to chodzenie na łatwizne
felkowski jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.02.2010, 12:20   #77
Babel
 
Babel's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 2,845
Motocykl: Pomarańczowy
Babel jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 10 godz 46 min 0
Domyślnie

No to może podsumujmy - bo chyba już wszystko zostało powiedziane - kto mniej lub bardziej nie świadomy miał wpłacić to pewnie wpłacił .

Może taka propozycja:
GTW - czy ostatnie zamieszanie spowodowało jednak, że nasze sumienia się ruszyły i wpłynęły pieniądze w wystarczającej kwocie aby utrzymywać forum

Jak tak, to co robimy aby za rok znowu tego nie wałkować

Czy jesteśmy za tym aby forum działało jednak w obecnej formie (ja jestem za takim działaniem) bez blokowania działów - może ankieta

Nie wiem czy jest coś takiego jak mail do osoby której kończy się ważność składki (przypominam że jest ważna 365 dni od daty wpłat )

Jeżeli nadal kasy brakuje (tego nie wiem) to co dalej - jakaś drastyczna metoda

To takie moje przemyślenia - proponuje aby już nie wałkować czy 30 zł to dużo i co nam daje forum i jacy są źli co nie wpłacili - bo to wszystko zostało powiedziane, tylko konkrety - mamy tyle kasy , starcza to na to i na to , brakuje czy nie itp.
Babel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.02.2010, 12:43   #78
puszek
 
puszek's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Krakuff
Posty: 4,763
Motocykl: RD07a
puszek jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 5 godz 28 min 4 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Babel Zobacz post
No to może podsumujmy - bo chyba już wszystko zostało powiedziane - kto mniej lub bardziej nie świadomy miał wpłacić to pewnie wpłacił .

Może taka propozycja:
GTW - czy ostatnie zamieszanie spowodowało jednak, że nasze sumienia się ruszyły i wpłynęły pieniądze w wystarczającej kwocie aby utrzymywać forum

Jak tak, to co robimy aby za rok znowu tego nie wałkować

Czy jesteśmy za tym aby forum działało jednak w obecnej formie (ja jestem za takim działaniem) bez blokowania działów - może ankieta

Nie wiem czy jest coś takiego jak mail do osoby której kończy się ważność składki (przypominam że jest ważna 365 dni od daty wpłat )

Jeżeli nadal kasy brakuje (tego nie wiem) to co dalej - jakaś drastyczna metoda

To takie moje przemyślenia - proponuje aby już nie wałkować czy 30 zł to dużo i co nam daje forum i jacy są źli co nie wpłacili - bo to wszystko zostało powiedziane, tylko konkrety - mamy tyle kasy , starcza to na to i na to , brakuje czy nie itp.
R$uch na koncie u mateo jest znaczny. Dokladne dane zamiesci w weekend.
puszek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.02.2010, 13:01   #79
HBRT
Hubert
 
HBRT's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 175
Motocykl: R1200GS
Galeria: Zdjęcia
HBRT jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 9 godz 44 min 42 s
Domyślnie

Turbodymomen zawstydzil Afrykanerow... wplacil 40 PLN!
HBRT jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.02.2010, 13:36   #80
pałeł
gsm: 512242193
 
pałeł's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Rzuchów
Posty: 5,197
Motocykl: RD11a
Galeria: Zdjęcia
pałeł will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 3 tygodni 1 dzień 4 godz 56 min 56 s
Domyślnie

a niemozna podac ile uzytkowników zaplacilo z 1900 chce wiedziec ilu chce sie bawic na mój oraz innych koszt
pałeł jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Z cyklu: Co dalej z forum cd. podos Inne tematy 16 24.02.2010 19:59


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.